ההחלטה להפיק כנס הרבה פעמים מגיעה עם לא מעט דילמות, כי איך באמת עושים את הדברים? ומאיפה כדאי להתחיל? האמת היא, שבין אם אתם מחפשים היום מקום לכנס ובין אם אתם רוצים לעשות כל אירוע אחר, אנחנו יכולים להבין את הדילמה שלכם לגבי בחירת המקום עצמו. הגיע הזמן להבין שלא חובה לעשות אירועים כאלה באולם כנסים או באולם אירועים, כי מה עם מסעדות יפות ומעוצבות בלב תל אביב? אירועים עסקיים מפיקים במסעדת באבא יאגה!

 

מה כדאי להגיש בכנס?

האמת היא שמעבר לבחירת המקום עצמו שבו יתקיים הכנס, חשוב מאוד גם לתת את הדעת על נושא האוכל. מה באמת האורחים שלכם בכנס ירצו לאכול? והאם לא הגיע הזמן לחשוב מחוץ לקופסא? האמת היא, שלהגיש אוכל טוב לאורחים זה לא משהו שהולך ברגל ואם אתם רוצים שהכנס יצליח, שווה להשקיע בתפריט עשיר. לכן אנחנו במסעדת באבא יאגה זו הבחירה הטבעית והנכונה לכל אירוע שתעשו, כי למעשה, אצלנו התפריט מגוון ביותר. אנחנו מסעדה רוסית עם אוכל לא כשר ועם מנות מיוחדות מאוד, אז למה שלא תנסו אותנו כבר בכנס הבא שאתם מפיקים?

הצוות שילווה את הכנס שלכם

חשוב לכם שהאורחים בכנס ירגישו שהם מקבלים לא רק אוכל טוב אלא גם יחס נהדר? אם כך, אתם לגמרי צודקים. הפקת אירוע כמו כנס זה אומר תכנון רציני של כל הפרטים ואין ספק שגם השירות חשוב. זו עוד סיבה טובה שבגללה בין אם אתם עושים אירוע כמו כנס, אירוע עסקי או אפילו אירוע פרטי, כדאי לפנות למסעדת באבא יאגה. יש אצלנו צוות מקצועי של מלצרים מאוד אדיבים ומנוסים וזה יתרום רבות להצלחת האירוע שלכם. צרו עמנו קשר ותראו שלא תצטערו על כך בעתיד. אם חיפשת מקומות לאירועים בתל אביב הגעת למסעדה הנכונה!