התכנון של אירועים עד 100 איש בדרך כלל מורכב ולא פשוט. ראשית, אנחנו צריכים להכין רשימה של אותם מאה איש שנרצה להזמין ושנית, עלינו לבחור את המקום המושלם לאירוע. זה ידוע שאפילו אם יש תוכנית אומנותית נפלאה לאירוע אך מקיימים את החגיגה במקום שאינו מספיק מכובד ויפה – האירוע נידון לכישלון. לכן, אם אתם רוצים להבטיח שהאירוע הקרוב שלכם יהיה מוצלח ואם חשוב לכם שאנשים לא יפסיקו לדבר עליו, בחרו בנחת את המסעדה הכי טובה בעיר לחגיגה שלכם. אם אתם מתכננים אירוע קטן במסעדה, כדאי שתפנו למדעה מומחית בתחום.

מסעדה רוסית לא כשרה

חושבים על אירועים עד 100 איש ורוצים להגיש באירוע הקרוב אוכל לא כשר, רוסי וטעים במיוחד? חשובה לכם המקוריות ותרצו גם לדאוג לכך שבמקום תהיה אווירה נפלאה? אם כך, אנחנו במסעדת באבא יאגה זו הכתובת שלכם, אז למה שלא תפנו אלינו כבר עכשיו? המסעדה שלנו מעוצבת יפה, יש בה אווירה טובה וגולת הכותרת היא כמובן האוכל המיוחד שלנו. לכן, בין אם אתם חוגגים בר מצווה קטנה ובין אם אתם עושים אירוע עסקי שצריך להיות אירוע בוטיק – פנו אלינו עוד היום. בין אם אתם רוצים לחגוג קרוב לאיזור מגורכים ובין אם תגיעו מרחוק ותעזרו בשירותי הסעות לאירועים, אנחנו נשמח לשמוע על האירוע המתוכנן לכם וביחד ניצור עבור האורחים שלכם חוויה קולינרית מסחררת. מעוניינים לחגוג יום הולדת במסעדה, פנו אלינו עוד היום.

כמה עולים אצלנו אירועים?

לשכור מסעדה לאירועים עד 10 איש זה נשמע לכם יקר מידי? חוששים שתיכנסו להוצאה מופקעת? אם כך, כדאי שתצרו עמנו קשר כבר עכשיו. נדאג תמיד לתת לכם הצעת מחיר סבירה שתוכלו לעמוד בה בקלות, כי מה פתאום שתשלמו סכומים מופקעים רק כי אתם חוגגים משהו? אצלנו במסעדת באבא יאגה מחכה לכם השילוב שבין אוכל רוסי נהדר, מחירים טובים ושירות חלומי, אז למה שלא תגיעו אלינו כבר עכשיו?