רוצים להתחתן? לעשות אירוע מיוחד אבל לא יותר מידי גדול? יש לכם כמה אורחים שהייתם רוצים להזמין אבל אתם לא מתכוונים לעשות חתונה עם מאות מוזמנים? אם כך, כדאי שתדעו שאחד מהדברים הכי חשובים זה לבחור את המקום שבו יתקיים האירוע. מקום לחתונה קטנה צריך להיות אינטימי, מעוצב יפה ובעיקר – זה צריך להיות מקום שיש בו אווירה טובה. לכן אנחנו שמחים להזמין אתכם להתרשם מהמסעדה שלנו, כי אצלנו במסעדת באבא יאגה בתל אביב אתם יכולים להיות בטוחים שהחתונה שלכם תהיה בלתי נשכחת.

חתונה במסעדה

אוכל נהדר באירוע החתונה

כמובן שמעבר לבחירת המקום צריך גם להחליט איזה אוכל יוגש לאורחים, והאמת היא, שגם במובן הזה מסעדת באבא יאגה זו בחירה נהדרת. המסעדה שלנו היא מסעדה שמגישה מנות רוסיות טעימות, לא כשרות ומיוחדות. לכן, אם חשוב לכם שהאורחים ייהנו לא רק מהאווירה ואם אתם רוצים שהם יזכרו את החתונה שלכם גם כי הוגש בה אוכל נהדר, מדוע שלא תפנו אלינו עוד היום? יש לנו שפית מקצועית ומנוסה ביותר שמכינה מנות רוסיות שלא מוצאים בכל מקום, אז למה אתם מחכים? חתונה קטנה בתל אביב זה רק במסעדת באבא יגא.

כמה באמת יעלה לכם להפיק חתונה?

לבחור מקום לחתונה קטנה זה אומר, בין היתר, לבדוק גם כמה זה עולה. מי מאיתנו באמת יוכל להפיק חתונה ולא להתייחס לעלויות? זה לא משנה אם מדובר על חתונה גדולה או קטנה, כי בכל מקרה אם תעבדו עם תקציב ברור מראש תוכלו לא לחרוג ממנו ולא להיכנס לחובות. אצלנו במסעדת באבא יאגה תמיד תקבלו הצעות מחיר נהדרות, כך שבין אם אתם מתחתנים ובין אם אתם חוגגים אירועים אחרים, אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת המחיר אטרקטיבית במיוחד.